Nurtuje Was jakieś astronomiczne pytanie? Od dawna chodzi Wam po głowie jakaś naukowa myśl niedająca spokoju? Nie możecie w żaden sposób rozwiać swoich wątpliwości albo zwyczajnie nie macie na to czasu w codziennym natłoku spraw? AstroNET przybywa z pomocą! Od teraz, za równo za pośrednictwem niniejszej strony, jak i naszego fanpage’a na Facebooku, możecie kierować swoje dylematy do nas. Redakcja, we współpracy z profesjonalnymi astronomami zrobi wszystko, by udzielić Wam jak najbardziej szczegółowej odpowiedzi wraz z niezbędnym wyjaśnieniem. Seria PYTANIA NIE Z TEJ ZIEMI rusza już… teraz!

Cykl publikowany będzie w kolejnych odcinkach, po zebraniu odpowiedniej ilości zapytań od czytelników. Każde z nich zostanie poddane weryfikacji i ocenie przez zespół AstroNETu, który następnie wybierze najciekawsze i najbardziej wartościowe z nich. Epizody trafiać będą bezpośrednio na stronę, a link do odpowiedniego artykułu znajdziecie również na naszym Facebooku. Pod każdym z takich postów możecie, za pomocą komentarzy, zadawać pytania do następnego odcinka. Przyjrzymy się wszystkim z nich! Żadne zagadnienie nie będzie bagatelizowane. Zaglądajcie do nas jak najczęściej by sprawdzić, czy zdołaliśmy udzielić Wam wyczekiwanej przez Was odpowiedzi.

Pytania do pierwszego odcinka możecie zadawać bezpośrednio pod tym artykułem, lub pod postem na Facebooku, w którym go znaleźliście. Trzy, dwa, jeden zaczynamy!

Autor

Kamil Serafin
Kamil Serafin

Student Automatyki i Robotyki, członek Klubu Astronomicznego Almukantarat. Zastępca redaktor naczelnej portalu AstroNET